Contacte amb nosaltres

1

Fes-te soci de l'AMPA

Col·laborar i participar, en la mesura de les teves possibilitats, en les activitats de l’associació.
2

Col·labora

Comissió de … Proposa-la tu. Estem oberts a noves idees.
3

Tastet Educatiu

Vull col·laborar amb articles al Tastet Educatiu

Contacte amb nosaltres

Nom i cognom (obligatori)

Correu electrònic (obligatori)

Tema: (obligatori)

El vostre missatge

Utilitzant aquest formulari, accepteu l'emmagatzematge i la gestió de les vostres dades mitjançant aquest lloc web.

Mails comissions:

Biblioteca
Biblioampaeb@gmail.com
Colla de Geganters i Tabalers
Lacollaampaeb@gmail.com
Comunicació
Webampaeb@gmail.com
Espais Familiars
Espaisampaeb@gmail.com 
Extraescolars i Piscina
Extraescampaeb@gmail.com / Piscinaampaeb@gmail.com
Inclusió
Inclusioampaeb@gmail.com
Interculturalitat
Interculturalitat@gmail.com 
Festes
Festesampaeb@gmail.com 
Material
Materialampaeb@gmail.com 

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies